
Original: $100.00
-65%$100.00
$35.00The Story
Product Information
| Material |
Brass,Metal
|
| Dimensions | H16.5in(42cm)L39.4in (100cm)W15.7in(40cm) |
| Color | White |
| Voltage | 110-240V |
| Bulb Type | LED GU10 |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Product Information
| Material |
Brass,Metal
|
| Dimensions | H16.5in(42cm)L39.4in (100cm)W15.7in(40cm) |
| Color | White |
| Voltage | 110-240V |
| Bulb Type | LED GU10 |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |
























