Original: $373.00
-65%$373.00
$130.55The Story
Dimensions:
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Height | 11.5" |
| Diameter | 3.5" |
| WEIGHT | 5.04 LBS |
| Number of Sockets | 1 |
| Maximum hanging distance | 20.25" |
| Canopy depth | 5" |
| Canopy width | 5" |
Note
- Please note that this lamps requires self-assembly.
- If you need a longer size, please contact us.
- Size, Color, Material, Style, Number of Lights, Lampholder Model, Cord/Rod/Chain Length, can be specified according to the requirements of customization. Please contact us.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Dimensions:
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Height | 11.5" |
| Diameter | 3.5" |
| WEIGHT | 5.04 LBS |
| Number of Sockets | 1 |
| Maximum hanging distance | 20.25" |
| Canopy depth | 5" |
| Canopy width | 5" |
Note
- Please note that this lamps requires self-assembly.
- If you need a longer size, please contact us.
- Size, Color, Material, Style, Number of Lights, Lampholder Model, Cord/Rod/Chain Length, can be specified according to the requirements of customization. Please contact us.

























